Óvodai beiratkozás

Posted by lendvai in Hírek | Óvodai beiratkozás bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva

Értesítjük a Tisztelt Szülőket, hogy a 2017/2018. nevelési évre a Visegrádi Fellegvár Óvodába

történő beiratkozás időpontja:

2017. április 24 – 25.  8- 16 óráig.

A beiratkozáskor be kell mutatni:

• A szülő és a gyermek személyi azonosítóját és lakcímét igazoló hatósági igazolványát.
  • A gyermek születési anyakönyvi kivonatát.
  • A gyermek TAJ számát.
  • Nem magyar állampolgárság esetén, az ország területén való tartózkodás jogcímét igazoló okiratot.
  • A gyermek egészségügyi állapotát és óvodaérettségét, sajátos nevelési igényét, hátrányos helyzetét igazoló dokumentumot. (orvosi igazolás, szakértői vélemény, gyermekvédelmi kedvezményről szóló határozat, stb.)

Várjuk azokat a gyermekeket, akik 2018. év augusztus 31. napjáig a harmadik életévüket betöltik.

Bővebb felvilágosítás kérhető a Fellefvár Óvodában, vagy a 06 26 398-130-as telefonszámon.